
Пила Складна Fiskars SW69 (1067553)
1 940 ₴
- В наявності
- Код: 1067553
+380 (73) 603-61-04
Максим- +380 (68) 402-80-61Максим
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Завдяки функції блокування леза в трьох положеннях ви можете виконати будь-який розріз під найкращим кутом за допомогою складаної пили Fiskars PlusTM SW69 (20 см). Лезо Power Tooth від Saven має гострі, як бритва, зубці з потрійним заточуванням, які забезпечують швидке та чисте різання. Полотно надійно фіксується під час пиляння знизу, прямо та в положенні пістолетної ручки, а також у складеному для зберігання та транспортування пилі. Ви досягаєте ідеальних, чистих зрізів за допомогою 3 простих кроків. Спочатку ви пиляли кору, пиляючи знизу з нижнього боку гілки. Потім ви пилятимете прямо або використовуєте положення пістолетної ручки, щоб отримати додаткову потужність, щоб розпиляти гілку поруч із вашим першим зрізом знизу. Закінчіть відпилюванням шматка гілки, що залишилася, між дулом і зрізом знизу. Ергономічна ручка пилки має точки контакту з SoftGripTM для нековзного та зручного захоплення.
- Ідеально підходить для швидкого та чистого спилювання товстих гілок і невеликих стовбурів.
- 3 положення пилки: знизу для чистих початкових пропилів, прямо для звичайних пропилів і пістолетної ручки, якщо потрібна велика потужність.
- Блокування леза гарантує, що лезо залишиться складеним під час транспортування та зберігання.
- Довговічне лезо Power Tooth з потрійним заточуванням і надгострими зубцями в комплекті
- Механізм заміни леза з болтом із шестигранною головкою забезпечує потужність і точність від сезону до сезону (змінне лезо 20 см, артикул No 1067555)
- Точки контакту з SoftGripTM на ергономічній ручці забезпечують нековзне захоплення у всіх положеннях.
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 28 мм |
| Вага | 310 г |
| Довжина: | 330 мм |
| Гарантія | 5 років |
| Країна реєстрації бренда | Фінляндія |
| Матеріал | Пластик поліамід |
| Тип | Складана пила |
| Матеріал | Сталь неіржавка |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiskars |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 940 ₴

