
Дриль-міксер DWT BM-1050 M
3 706 ₴
- В наявності
- Код: 1050 M
+380 (73) 603-61-04
Максим- +380 (68) 402-80-61Максим
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Номінальна потужність | 1050 Вт |
| Число обертів холостого ходу | 550 минˉ¹ |
| Тип дриля | дрель-миксер |
| Тип паковання | кольоровий брендований картон |
| Виробник | Merit Link International AG |
| Сила струму за напруги 230 В | 4,88 A |
| Тип патрона | зубчасто-зелений патрон |
| Діапазон затиску свердлильного патрона | 1,5-13 мм |
| Макс. діаметр свердління в дереві | 40 мм |
| Макс. діаметр свердління в сталі | 13 мм |
| Різь свердлильного патрона | 1/2"x20 UNF |
| Функціональні особливості |
|
| Термін гарантії | 24 місяців |
| Вага | 3,3 кг |
| Тип паковання | кольоровий брендований картон |
| Розмір паковання | 33.5 × 9.5 × 26 см |
| Комплектація |
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип патрона | Ключовий |
| Споживана потужність | 1050 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 550 об/хв |
| Вага | 3.3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 706 ₴

