
Вирубні ножиці для металу Procraft SM 1.6-1000
4 250 ₴
- В наявності
- Код: SM16-1000
- +380 (68) 402-80-61Максим
У різних галузях промисловості та в побуті широко застосовуються ножиці вирубані Profcraft SM 1.6-1000. Виготовлені з високоміцної сталі вони дають змогу виконувати роботи з листовим металом різної складності. У каталозі інтернет-магазину можна придбати ножиці гуртом і в роздріб із доставкою в усі регіони.
Робота з металом вимагає застосування міцних і зносостійких інструментів. За принципом роботи ножиці схожі на мініпрес. Застосовуються як на підприємствах, так і в домашніх умовах. Працюють ножиці від електромережі 220 В. Максимальна швидкість двигуна становить 2000 об/хв. Користуватися можна всередині приміщення й зовні. Серед головних переваг:
- висока якість;
- надійність;
- безпека;
- удобство;
- доступна ціна.
Ножиці обладнані зручною ручкою, яка дає змогу тримати інструмент під час роботи з металом. Отвори пробиваються за допомогою спеціального пробійника (пуансона). Інструмент вирізняється простотою в експлуатації та не вимагає складного догляду. За потреби можна самостійно зробити дрібний ремонт.
Використовуючи ножиці для вирубування металу, можна пробивати отвори завтовшки до 2.5 мм в алюмінії й до 1.6 мм у залозі. У роботі з неіржавкою, ножиці дають змогу пробивати отвори в металі завтовшки до 1.2 мм. Водночас отвори виходять із рівними краями. Це надійний і безпечний в експлуатації інструмент для роботи з листовим металом. Термін експлуатацій залежить від типу металу й інтенсивності використання ножиць.
| Напруга | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Потужність | 500 Вт |
| Число обертів холостого ходу | 2000 об/хв |
| Вага | 1,9 кг |
| Максимальна різальна здатність: залізо/нержавійка/алюміній | 1,6/1,2/2,5 мм |
| Мінімальний радіус різання | 0,45 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Тип ножиць по металу | Вирубні(висічні) |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Максимальна товщина різу | 2.5 мм |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 2000 хід/хв |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 4 250 ₴

