
CROWN Кутова шліфувальна машина.CT135 02-125R
3 002 ₴
- В наявності
- Код: 02-125R
+380 (73) 603-61-04
Максим- +380 (68) 402-80-61Максим
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Функции |
|
| Номинальная мощность | 1010 Вт (1,01 кВт) |
| Ном. число оборотов | 11000 минˉ¹ |
| Макс. Ø отрезного диска | 125 мм |
| Бренд | CROWN |
| Выходная мощность | 620 Вт |
| Сила тока при напряжении 230 В | 4,5 А |
| Плавный пуск | есть |
| Резьба шпинделя | M14 |
| Макс. Ø шлифовального диска | 125 мм |
| Макс. Ø резинового тарельчатого диска | 125 мм |
| Макс. Ø дисковой проволочной щетки | 75 мм |
| Макс. Ø чашеобразной проволочной щетки | 75 мм |
| Функциональные особенности |
|
| Вес | 2,05 кг |
| Срок гарантии | 36 месяцев |
| Класс безопасности | II |
| Звуковое давление | 88,53 дБ |
| Акустическая мощность | 99,53 дБ |
| Вибрация | 7,43 м/с² |
| Комплектация |
|
| Размеры упаковки | 35 × 14.5 × 12 см |
| Тип упаковки | цветной брендированный картон |
| Штрихкод | 7640177420503 |
| Производитель | Merit Link International AG |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 1010 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Розмір цанги | 14 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 002 ₴

