
DWT.Дриль.електричний.BM04-13 STG
1 795 ₴
- В наявності
- Код: BM04-13 STG
+380 (73) 603-61-04
Максим- +380 (68) 402-80-61Максим
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Номинальная мощность | 400 Вт |
| Число оборотов холостого хода | 0-480 / 0-1800 минˉ¹ |
| Макс. крутящий момент | 1,7 - 80 Нм |
| Тип дрели | шуруповерт |
| Производитель | Merit Link International AG |
| Выходная мощность | 215 Вт |
| Сила тока при напряжении 230 В | 1,8 А |
| Тип патрона | быстрозажимной патрон |
| Диапазон зажима сверлильного патрона | 2-13 мм |
| Макс. диаметр сверления в дереве | 35 мм |
| Макс. диаметр сверления в стали | 13 мм |
| Функциональные особенности |
|
| Срок гарантии | 24 месяцев |
| Вес | 1,57 кг |
| Класс безопасности | II |
| Тип упаковки | цветной брендированный картон |
| Размер упаковки | 27.5 × 7.5 × 27.5 см |
| Комплектация |
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | безударний |
| Мінімальний діаметр патрона | 1 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 795 ₴

