
Мережевий шуруповерт PROCRAFT 1200 з мет.патр.
1 050 ₴
- В наявності
- Код: 1200 PROCRAFT
+380 (73) 603-61-04
Максим- +380 (68) 402-80-61Максим
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Напряжение | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Мощность | 1200Вт |
| Число оборотов холостого хода | 0-850 об/мин |
| Диаметр патрона | 10 мм |
| Тип патрона | Самозажимной |
| Вес | 1,6 Кг |
| Класс защиты | II |
| Уровень звукового давления | LpA = 82.99 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Уровень звуковой мощности | LwA = 93,99 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Категория защиты | IP20 |
| Уровень вибрации м/с2 | 2.1 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Тип | Шуруповерт |
| Режим інструменту | безударний |
| Мінімальний діаметр патрона | 1 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальна кількість обертів | 850 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 050 ₴

