
DWT. Пульверизатор.(фарбопульт).ESP05-200 T
2 960 ₴
- В наявності
- Код: 05-200T
+380 (73) 603-61-04
Максим- +380 (68) 402-80-61Максим
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Максимальное давление | 0,1 - 0,2 бар |
| Производительность | 0-200 мл/мин |
| Номинальная мощность | 500 Вт |
| Производитель | Merit Link International AG |
| Сила тока при напряжении 230 В | 2,2 A |
| Диаметр сопла | 1 мм |
| Емкость резервуара | 1000 мл |
| Макс. вязкость распыляемого материала | 40 DIN-s |
| Функциональные особенности |
|
| Комплект поставки |
|
| Заводская упаковка | цветной брендированный картон |
| Вес | 2,9 кг |
| Размеры упаковки | 28 × 23 × 32 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ESP |
| Продуктивність компресора | 200 літр/хв |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Вага | 2.9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 960 ₴

