
Професійний набір інструментів 1/2"&1/4" 94ед, Cr-V
2 860 ₴
- В наявності
- Код: ET-6094
+380 (73) 603-61-04
Максим- +380 (68) 402-80-61Максим
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Головки | шестигранні, подовжені, головки з насадками |
|---|---|
| Тріскачкова ручка | 1/2", 1/4" 72 зуба |
| Біти | HEX, TORX, PH, PZ, SL |
| Країна-виробник | Тайвань |
| Габаритні розміри | 370×260×80 мм |
| Матеріал виготовлення | Cr-V сталь |
| Гарантія | довічна |
| Розмір головок | 4-32 мм |
| Кількість одиниць у наборі | 94 ед. |
| Матеріал кейса | пластик |
| Вага | 6,125 кг |
| Об'єм | 0,010370 куб.м |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Набір ручного інструменту |
| Кількість в наборі інструментів | 94 |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Вага | 6 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 860 ₴








