
Професійний набір інструментів 1/4" 28 од. (блак.4-13 мм, біти 11 од.), Cr-V.
1 145 ₴
- В наявності
- Код: ET-6028
+380 (73) 603-61-04
Максим- +380 (68) 402-80-61Максим
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Габаритные размеры | 240х120х40 мм |
|---|---|
| Материал изготовления | хром-ванадиевая сталь |
| Гарантия | пожизненная |
| Размер головок | 4-13 мм |
| Квадрат | 1/4" |
| Количество единиц в наборе | 28 ед. |
| Материал кейса | металл |
| Вес | 1,100 кг |
| Объем | 0,001350 куб.м |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Набір ручного інструменту |
| Кількість в наборі інструментів | 28 |
| Тип упаковки | Металевий кейс |
| Вага | 1.1 кг |
| Виробник | Intertool |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 145 ₴








