
Професійний набір інструментів 1/4"&3/8" & 1/2" 151ед, Cr-V
5 910 ₴
- В наявності
- Код: ET-7151
+380 (73) 603-61-04
Максим- +380 (68) 402-80-61Максим
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Габаритные размеры | 440х323х97 мм |
|---|---|
| Материал изготовления | хром-ванадиевая сталь |
| Гарантия | пожизненная |
| Размер головок | 4-32 мм; Е4-Е18 |
| Квадрат | 1/2"; 1/4"; 3/8" |
| Количество единиц в наборе | 151 ед. |
| Материал кейса | пластик |
| Вес | 9,300 кг |
| Объем | 0,016601 куб.м |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Набір ручного інструменту |
| Набір ручного інструменту | набір автомобільного інструменту |
| Кількість в наборі інструментів | 151 |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Вага | 9.3 кг |
| Виробник | Intertool |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 910 ₴










