
DWT.Шліфувальна машина.стрічкова.BS09-75V
3 505 ₴
- В наявності
- Код: 09-75V
+380 (73) 603-61-04
Максим- +380 (68) 402-80-61Максим
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| оминальная мощность | 900 Вт |
| Скорость движения шлифовальной ленты | 200-380 м/мин |
| Производитель | Merit Link International AG |
| Сила тока при напряжении 230 В | 3,9 A |
| Функциональные особенности |
|
| Размер шлифовальной бумаги | 76 x 533 мм |
| Тип шлифмашины | ленточная |
| Комплектация |
|
| Тип упаковки | цветной брендированный картон |
| Вес |
|
| Размер упаковки | 36 × 17 × 17 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | стрічкова |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина стрічки/листа | 533 мм |
| Ширина стрічки/листа | 76 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 505 ₴

