
Плоскошліфувальна машина Procraft industrial PV550
1 670 ₴
- В наявності
- Код: PV550
+380 (73) 603-61-04
Максим- +380 (68) 402-80-61Максим
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плоскошліфувальна машина Procraft inndustrial PV550 являє собою інструмент із гарним вібраційними властивостями, який призначений для оброблення дерев'яних поверхонь.
Плюси машинки:
- Інструмент обладнаний потужним двигуном, у якому додатковий шар компаунда, забезпечує поліпшений захист обмотування якоря і статора від абразивного пилу. Що відповідно збільшує термін експлуатації інструмента.
- Плоскошліфувальна машинка доповнена відведенням від пилу, є можливість під'єднувати до неї пилосос.
- Завдяки наявності прогумованої ручки працювати з пристрою досить зручно, вислизання машинки з руки не відбувається.
Вібраційна шліфмашинка допомагає якісно відшліфувати поверхні деталей із металу, пластику або дерева. Найчастіше цей інструмент застосовується для вторинного оброблення дерев'яних елементів. Завдяки можливості регулювати кількість обертів забезпечується швидке та якісне виконання робіт. Завдяки підвищеному ресурсу двигуна та легковагості шліфмашина перетворюється на прекрасного помічника, що прискорює роботу в кілька разів.
| Напруга | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Потужність | 550 Вт |
| Число обертів холостого ходу | 6000-12000 об/хв |
| Вага | 1,7 Кг |
| Розмір шліфувальної платформи | 187х90 мм |
| Кріплення шліфлиста | Мультизажим |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 670 ₴

