
Рубанок електричний Vitals Master Re 82265ab
2 720 ₴
- В наявності
- Код: Re82265ab
- +380 (68) 402-80-61Максим
Рубанок електричний Vitals Master Re 82265ab за конструкцією, параметрами й технічними характеристиками належить до розряду просунутих напівпрофесійних моделей, призначених для застосування в умовах безперервної й інтенсивної роботи. Завдяки високій продуктивності та надійності він здатний виконувати різноманітні завдання, як на невеликому виробництві, так і в домашніх умовах. Виготовлений електрорубанок на сучасному технологічному обладнанні з дотриманням усіх вимог безпеки, має сучасний дизайн, простий у користуванні й обслуговуванні.
Алюмінієва база електрорубанка виготовлена з високою геометричною точністю й забезпечує ідеальне прилягання до оброблюваної деталі, дає змогу зберігати стійкість інструмента у всіх режимах роботи. Іншими конкурентними перевагами цього електроінструменту є надійний електродвигун, а також якісні комплектуючі, що неабияк збільшують термін його експлуатації.
Корпус і ручки електричного рубанка Vitals Master Re 82265ab виготовлені з високоякісного ударостійкого пластику. Передня ручка одночасно є регулятором глибини стругання. Максимальна глибина стругання становить 2 мм. Ширина ножів — 82 мм.
Електродвигун змінного струму має поперечне розташування осі обертання ротора, з'єднаний із різальним ротором ремінної передачі. Це спрощує обслуговування й підвищує надійність конструкції. Модель Vitals Master Re 82265ab характеризується середньою потужністю двигуна (650 Вт) за фіксованої частоти обертів ротора 16500 об/хв. У поєднанні із широким діапазоном регулювань глибини стругання це дає змогу ефективно та якісно обробляти деталі з деревини будь-якої твердості та щільності.
Клавіша увімкнення має кнопку фіксації у ввімкненому положенні. Джерелом енергії для електричного рубанка Vitals Master Re 82265ab слугує однофазна мережа змінного струму з напругою 220-230 В і частотою 50 Гц. Також можна під'єднувати цей інструмент до пересувної мініелектростанції (генератору) змінного струму потужністю від 1,5 кВт і більше.
Завдяки продуманій конструкції, високій надійності, зручності та безпеці в роботі напівпрофесійний електричний рубанок Vitals Master Re 82265ab є прекрасним вибором для найвимогливішого майстра або домашнього умальцю.
| Напруга, В | 230 |
| Частота струму, Гц | 50 |
| Потужність, Вт | 650 |
| Частота обертів леза, об/хв | 16500 |
| Оброблювана здатність, мм | |
| - ширина | 82 |
| - глибина | 2 |
| Габарити паковання, мм | 295х181х242 |
| Маса нетто/брутто, кг | 3,1/4,2 |
| Робоча вага, кг | 3,46 |
| Основні | |
|---|---|
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Максимальна глибина стругання | 2 мм |
| Максимальна ширина стругання | 82 мм |
| Максимальна кількість обертів | 16500 об/хв |
| Вага | 3.4 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Виробник | Vitals |
- Ціна: 2 720 ₴

