
DWT Лінійний лазер(нівелір) LLC02-30
3 440 ₴
- В наявності
- Код: LLC02-30
+380 (73) 603-61-04
Максим- +380 (68) 402-80-61Максим
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Число проецируемых лучей | 2 |
| Цвет луча | зеленый |
| Точность на 7 м | ± 1 мм |
| Производитель | Merit Link International AG |
| Рабочий диапазон | 30 м |
| Источник питания | 3,7 V Li-Ion |
| Установочная резьба | 5/8 " |
| Функциональные особенности |
|
| Комплектация |
|
| Вес | 0,8 кг |
| Тип упаковки | пластиковый кейс |
| Размер упаковки | 22.8 × 19 × 24.5 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Робочий діапазон | 30 м |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Виробник | Ams-OSRAM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 440 ₴

